בעצם, יצא לך לראות את הסרט, או פעם רצית להיות כמו המטריקס ששם? אז תדע לך שזה אפשרי, ואני לא אומר סתם!!! בני ברוך חיים את המטריקס. כל יום הרב לייטמן מכניס אותם לתוכו ולכן מה שאני מציע הוא הרבה הרבה יותר ממטריקס, אני מדבר על חכמה, חכמה דרכה אפשר לחיות בו זמנית גם במציאות עליונה. למה אני מספר ומדבר? בגלל שכעת בארה"ב יש דרישה למטריקס, משום ומתחיל עידן של  אנטישמיות קשה – יש אומרים תחילתה של שואה שנייה! 

מטריקס

אז מה יכול מטריקס לעשות כדי למנוע אותה, הרי אתה רוצה להיות מטריקס, לא כן?! אם הם יתחברו ביניהם, כל המציאות תיכף משתנה לטוב, כי הכח העליון נמצא אז ביניהם! אז מטריקס, כתב לאחרונה הסבר, על איך לשנות מציאות. הספר מסביר פשוט כי צריך להתחבר. אז בא לך להיות גם מטריקס, ולשנות את מציאות חייך, ולהמנע משואה שנייה? בוא תלמד מתוך הספר, איך להיות מטריקס על חייך, איך להבין מה כן ומה לא  במימוש אל אך הטוב בחיים!!! 

אך רגע לפני כן, לפני שאציג את הספר, הנה משהו ששמעתי מחבר בשבוע שהיה בדרכו לאנגליה, בשדה תעופה, וכך הוא סיפר לי בגוף ראשון ששמע: זוהי קריאה אחרונה, הנוסע בשם  יהודה מתבקש להגיע לכבש המטוס, מחכים לך. זוהי דיילת הקריזה, לעלות או לא? אני מתבודד בצד ליד אחד הקירות וקובע את עתידי בסירובי למרות ששילמתי על הכל. למה לטוס למקום שיש בו אנטישמים, למה לעשות זאת לעצמי אני שואל?

למעשה, בקרוב, ייתכן ולשום מקום בעולם לא נוכל לטוס, הם יסגרו עלינו כמו מצדה וזהו,  אין יותר חו"ל. ובדיוק אז נזכרתי שלאחרונה יצא ספר מצויין, המספר על התנהלות היהודים עוד מימי מצריים עד עתה, סקירה מה התרחש ומציאת חוקתיות שתסביר הכל. כולל למה משתוללת כעת תחילתה של אפשרות לשואה חדשה ולמה כעת. אני מסרב לעלות לטיסה. אז אם בא לכם להמשיך לטוס בעולם ובא לכם לחיות טוב, תעשו הפסקה ותאמינו לי שהספר יתן לכם את החיים חזרה!

נ.ב.

לבסוף החלטתי, אמנם לא עליתי לטיסה ובזבזתי ימים של הכנה, כסף בשווי רב, אך לפחות סיפרתי לכם על ספר שימים לאחר מכן קראתי ושינה את חיי! אז כאן היה חברי, והנה גם אני כאן, מבקש שתבינו כי רק כוח האיחוד הוא שיוכל לתת לנו חיים של שגשוג, בטחון ושלווה, הרי ההיסטוריה מגלה כי תמיד אם  היהודים הצליחו בחיבור בינם לבין עצמם, רק טוב ידעו, ואם לאו אז ההיסטוריה יודעת להרחיב בעניין.

בואו אחים, נתחבר, נאזור כוח להתבונן בדפי ההיסטוריה המניפה פעם אחר פעם את שרביט הדעת לכך, שבחיבור הדבר טמון, בכוחו לתת לעולם את הטוב והשפע, כי הרי אז, אנו הופכים לצינור אור ושפע לעולם כולו, בכל הדרגות כולם, דומם, צומח חי ומדבר. אז מתחברים.. לטובתי