אייל הנדימן

החלפת צילינדר

החלפת צילינדרים בכבדות צריכה להיות בראש סדר העדיפויות של כל מוסך או חנות לתיקונים. כשאתה מגלה שהחליפו את הצילינדר בשולחן שלך, זה עניין די גדול. החלפת הצילינדר במסור שולחן קשה מאוד ויכולה להיות קשה לעשות זאת לבד ללא כלים וניסיון מתאימים. לכן מומלץ להשקיע בסט איכותי של חלקי חילוף לצילינדר כמו זה.

החלפת צילינדר – מה עליך לדעת?

מסור שולחן כבד החלפת צילינדרים – כמובן שהעיקר בערכת החלפת הצילינדר הוא הצילינדר ההידראולי. עליך לוודא שהגליל שאתה קונה הוא בגודל הנכון עבור החור הקיים שלך במסור השולחן שלך. אם אתה קונה צילינדר הידראולי קטן מדי לקוטר הנוכחי שלך, יהיה לך קשה להדק את מערכת האומים והקפיץ על הצ'אק שלך, או גרוע מכך, לפגוע לחלוטין בגליל ההידראולי. הערכה המלאה להחלפת צילינדרים כוללת את החומר הדרוש, כך שלא אמורות להיות לך בעיות בהתאמת הגליל החדש שלך לחור הקיים שלך. חלקי צילינדר חלופיים אלה מגיעים בגדלים שונים, כך שבהחלט תוכל להיות מסוגל להשיג את הגליל ההידראולי בגודל הנכון עבור המסור שלך. סכנת השפעה – בגלל כמה כבד רכיבי הצילינדר האלה, אני תמיד ממליץ לקנות אותם מיצרן מורשה. אין להשתמש בהחלפת צילינדר הידראולי בסכנת פגיעה (כגון מדף) מבלי להתייעץ עם הוראות התקנת הצילינדר. אם יש לך שאלות לגבי איזה סוג צילינדר הכי מתאים ליישום שלך נסה לפנות תחילה ליצרן שלך, ואז תוכל לעבור לאפשרויות אחרות של צילינדרים הידראוליים.

טיפים חשובים לפני החלפת צילינדר

ראשית בטיחות – כדאי לך לשקול שימוש בצילינדר שאינו מגנטי. זה חשוב במיוחד אם היישום שלך ידרוש ממך להחליף החלפת צילינדר כסא הרמה על משטח, משטח או מכשיר דומה. רכיבי צילינדרים מגנטיים נוטים להיות כבדים מדי, והם גם מעבירים פחות חשמל באופן משמעותי מאשר עמיתים שאינם מגנטיים. הסיבה לכך חשובה היא מכיוון שמריחת ההרמה שלך תכלול ככל הנראה תנועה רבה, ויותר תנועה פירושה יותר בלאי בצילינדר שלך. הקפידו לבחור ספק מכובד, כך שתוכלו להיות בטוחים לרכוש רק חלקי חילוף איכותיים של צילינדר. שים לב גם כי עלות החלפת הצילינדר שלך עשויה להיות מושפעת מהמשקל הספציפי וסוג הצילינדר שאתה מחליף. הסרה קלה – החלפת צילינדר אינה תמיד פשוטה כמו פשוט הסרת הגליל הישן. לעתים קרובות זה דורש ממך להסיר את הבריח והגלגול המחזיקים את הקפיץ במקום.

למה כדאי להזמין איש מקצוע להחלפת צילינדר?

אם אינך יודע כיצד לעשות זאת נכון, עדיף להזמין חברה מקצועית להסרת צילינדרים. יהיה להם את הכלים והידע הדרושים כדי להסיר את המעיין הישן שלך מבלי לגרום נזק למעיין החדש שלך. הקפד לקרוא בעיון גם את הוראות היצרן לפני שתסיר את הצילינדר שלך, מכיוון שחלק מהשיטות והמוצרים יעבדו רק עם הגדרות ספציפיות להסרת צילינדרים. אם אינך בטוח בהתקנה שלך או בהוראות היצרן שלך, זה יכול להיות חכם להתקשר לסוחר שלך ולבקש ממנו לשלוח מישהו לתרגיל כדי להבטיח שתסיר את הגליל כהלכה. לשירותי החלפת ברזים והחלפת מושב אסלה על ידי אייל הנדימן הקליקו על הקישור החלפת צילינדר

באיזה צילינדר לבחור?

חלקים בעלי ביצועים גבוהים – כמו ברוב רכיבי הרכב, חלקי חילוף צילינדרים בעלי ביצועים גבוהים קשים יותר להתקנה ויקרים יותר מחלקים נמוכים או סטנדרטיים. מסיבה זו, עליך להחליף רק חלקי צילינדר הידראוליים בעלי ביצועים גבוהים בציוד מוסמך. ודא שאתה רוכש מחברה המספקת הוכחת תעודה מתועדת. אין דבר גרוע יותר מאשר לקנות חלק בעל ביצועים גבוהים רק כדי להיכשל במהלך העבודה הבאה שלך! צילינדר פגום או חסר – הגליל ההידראולי שלך צריך שיהיה מרווח אוויר מספיק בינו לבין ראש הצילינדר בעת החלפתו. יש צורך באוויר כדי לסייע באיטום הצילינדר ההידראולי ולמנוע נזילה. אם חלל האוויר הזה אינו מספיק,

למה חשוב צילינדר מקורי?

ראש הצילינדר שלך עלול שלא לאטום כראוי ולהביא לדליפה. לכן לפני שתסירו את הגליל, וודאו כי הבולם פגום או חסר והבולם נובע במלואו למקומו כדי למנוע נזילות. כאשר אתה בוחר צילינדרים & צילינדרים הידראוליים להחלפת צילינדר, עבור תמיד עם יצרן המקור (יצרן הציוד המקורי). ישנן חברות בעלות מוניטין רבות להחלפת צילינדרים עבורך, אך רק וודא שאתה רוכש ממקור לגיטימי. חלקי OEM מגובים באחריות היצרן, ולכן תמיד כדאי לרכוש אותם. רק הקפד לשאול שאלות שתהיה לך מראש, ולרכוש רק מחברה שעוסקת לפחות עשור. לרוב היצרניות גלילים הידראוליים חלופיים זמינים למכירה באתר האינטרנט שלהם או בחלק גדול מהסוכנויות שלהם.