התקנת טלויזיה

התקנת טלויזיה בחוץ משפרת את הפטיו שלכם, את הבידור בחוץ במידה חדשה. בעזרת חמש ההצעות הללו תוכלו להתקין ארון טלוויזיה בחוץ בקלות ולשמור על המסיבה הממוקדת בגינה שלכם. גם עם טלוויזיה עם דירוג חיצוני מקורה, היותך הטלוויזיה שלך חשופה לכל מרכיבי מזג האוויר בחוץ 365 יום בשנה לא גורם למצב נעים. המנורות החיצוניות, תנורי החימום ויחידות הקירור צריכים לעבוד בהרמוניה עם הטלוויזיה המותקנת שלכם.

התקנת טלויזיה - מומחה בהתקנת טלויזיות בכל הגדלים

בעת תכנון התקנת הטלויזיה שלך, החלט באיזה סוגר הרכבה להשתמש בהתאם למיקום הרכבה על הקיר והטלוויזיה. זה חשוב כאשר אתה קונה את הטלוויזיה, זה יהיה עם הרכבה לטלוויזיה. אם אתם חושבים למקם את הטלוויזיה שלכם בתוך הבית, קבלו מתקן טלוויזיה מתאים לקיר. היא חייבת להיות מסוגלת להחזיק את משקל הטלויזיה מבלי שהיא תתהפך.

אייל הנדימן התקנת טלויזיה לקיר גבס ובטון

לשימוש חיצוני עומדות בפניך אפשרויות שונות. הפופולריים ביותר הם תושבות קבועות וניידות. מתקן קבוע הוא סוג מיוחד בו ההר יושב על הגג ומאובטח על ידי ברגים העוברים דרך התקרה. התושבות הקבועות בדרך כלל יציבות מספיק אך דורשות מאמץ רב יותר להתקנה. לעומת זאת, עמדות טלוויזיה ניידות, מעמדים שתוכננו במיוחד לנשיאת הטלוויזיה הניידת בעזרת מלחציים.

הסוג השלישי של הר הוא הר האופקי. ניתן לכוונן את סוגרי הרכבת הקיר האופקיים לטלוויזיה בהתאם לכיוון זווית הצפייה של הטלוויזיה. במקרה של מכשיר טלוויזיה אנכי, תומכים אופקיים אלה לא יתאימו. עם זאת, אם אתה רוצה למקם את הטלוויזיות האופקיות במרפסת, זה לא יהווה שום בעיה.
עוד שירותים של אייל הנדימן: 

אלטרנטיבה לתושבות הקבועות והתקנים הניידים היא תושבות תחת הארון. תושבות תחת ארונות מאפשרות לך למקם את הטלוויזיה שלך בארון ישירות ללא כל טרחה. בדרך כלל, הרכבה כזו כוללת שניים עד שלושה מוטות מתכת המקובעים היטב בארון התחתון, ומאפשרים לך לחבר את כבלי הטלוויזיה בארון עצמו. סוג זה של הרכבה מאוד שימושי אם אתה רוצה למקם את הטלוויזיה שלך בזווית ספציפית או במרחק מהקירות או החלונות.

השוואות מחירים התקנת טלויזיה

אפשרות נוספת בכל הנוגע להרכבת הטלוויזיה שלך היא הניידות הניידות. אלה סוג הרכבה הקל ביותר להתקנה מכיוון שהם בדיוק זה – סוגר טלוויזיה יחיד. בדרך כלל ניתן להתקין אותם כמעט בכל מקום ללא צורך לקדוח חורים בקירות או להסיר כל לוחות רצפה בארון. היתרון בשימוש בסוגר זה הוא שאתה לא צריך לקדוח שום דבר בכלל. בנוסף, רובם מגיעים עם החומרה הדרושה כדי לחבר את כל כבלי הטלוויזיה שלך.

אם אתם מחפשים משהו קבוע יותר, תוכלו לשקול להשתמש במתקן הקיר. סוגרי הקיר או הרכבה מתוכננים במיוחד כדי להחזיק טלוויזיות על הקיר. סוגים אלה של תושבות דורשים לרוב להבריח טלוויזיה לקיר. זו הדרך הטובה ביותר להבטיח את בטיחות הטלוויזיה והכבלים מכיוון שברגים יכולים להיתפס על דברים ולגרום נזק לכבלים.

מהם שלבי התקנת טלויזיה?

לפני הרכבת הטלוויזיה, ודא שיש ברשותך את כל הציוד הדרוש ושהקיר חלק לפני שתחבר את הטלוויזיה. עליכם גם לוודא שהקיר נמצא בגובה המתאים למכשיר הטלוויזיה. לאחר הרכבת הטלוויזיה, וודא שהיא מאובטחת באמצעות עוגני קיר או ברגים כך שהטלוויזיה תישאר במקומה היטב.

למי שמעדיף להימנע מטרחת ההתקנה, קניית מתחם טלוויזיה יכולה להיות חלופה טובה. ניתן לקנות מארזי טלוויזיה כבר מיוצרים או שאתה יכול להזמין אחד שייעשה לפי הצרכים הספציפיים שלך. ישנם מארזי טלוויזיה שיכולים לעלות ממש לבסיס החלון. לחלופין, תוכל לבחור בסוג של הטיה המתקנה על גבי דלת זכוכית. כל שעליך לעשות הוא לכוון את הדלת ואז הטלוויזיה תורכב על צדה.

מה כולל תהליך התקנת טלויזיה?

אתה יכול גם לבחור תושבות טלוויזיה המצוידות ברכיבים התואמים ל- VESA. חלק מהתושבות הללו מגיעות אפילו עם שלט רחוק משלהן. היתרון שיש ביכולת לשלוט בטלוויזיה באמצעות שלט רחוק הוא שלא תצטרך לטרוח בעצמך במהלך ההתקנה. חנויות רבות נושאות סוגים אלה של הר ים. הם נמכרים במחיר משתלם לרוב האנשים.

כשמדובר בבחירת איזה סוג של הר אתה צריך לקבל, זה באמת מסתכם בהעדפה האישית שלך. יש אנשים שמעדיפים להרכיב שטוח ואילו אחרים רוצים שיהיה להם הרכבה. ניתן לקנות תושבות קבועות שהוכנו מראש או שתוכלו לבנות בהתאמה אישית אחת לפי המפרט המדויק שלכם. הדרך היחידה שתוכל לגלות איזו אפשרות מתאימה לך ביותר היא לבחון את כל האפשרויות הקיימות בשוק ואז לקבל את החלטתך.

מה תצטרכו כדי להתקין טלויזיה?

התקנת טלוויזיה במטבח
התקנת טלוויזיה בבית אינה דבר שצריך לקחת הרבה זמן או מאמץ. עם זאת, אם מעולם לא התקנתם טלוויזיה לפני כן, אולי זה נראה כמו משימה מוחלטת לבצע. למרבה המזל, ברוב הבתים יש הרכבה לקיר מוכן להתקנת טלוויזיה, והתהליך הוא די פשוט. אם תמלא אחר הוראות אלה, לא תהיה לך שום בעיה להתקין טלוויזיה לביתך.

הדבר הראשון שתצטרכו להתקנת DIY או ארון חיצוני הוא סולם. אתה רוצה לוודא שהסולם אורכו לפחות 16 מטר, מכיוון שאתה לא רוצה שהטלוויזיה תהפוך למכשול במהלך ההתקנה. יתכן שיהיה צורך לאבטח את הטלוויזיה לבטון או למשטחים אחרים באמצעות פלטה ו / או ברגים. לעולם אל תפעיל את חוט הכבל ישירות מעל לראשך, מכיוון שאתה מסתכן בכך שהוא יתבטל. הפעל אותו תמיד מעל המשטח או אזור ההבלים.

התקנת טלוויזיה DIY בעיצוב קיר היא פשוטה למדי. תזדקק למאתר הרבעה על מנת לברר אם הקיר ישר ועומק הקיר מספיק. אז תרצה לסמן את מיקומי המקום שבו הברגים יועברו באמצעות עפרונות, ואז לקחת את המידות האלה לחנות המקומית לשיפור הבית שלך. תזדקק גם לכמה ברגים ארוכים שתוכל להשיג בחנות חומרי בניין מקומית ולקדוח. אולי נראה שכמעט סיימת עם זה, אבל עדיין יש כמה דברים שתצטרך לעשות.

מה חשוב לדעת כשמתקינים טלויזיה?

קיימים תושבות קיר רבות לטלוויזיות כיום. רבים מהם עומדים חופשיים, בעוד שאחרים צריכים להיות מותקנים על הקיר באמצעות ברגים. אם אתה קונה צלחת בחנות לחומרי בניין או באינטרנט, בדרך כלל תהיה תמונה של לוח ההרכבה עם המידות עליו. לרוב החנויות שמוכרות ריהוט גן, המידות יהיו זמינות.

אם אתה קונה צלחת הרכבה מאתר מקוון, אז יהיו להם המידות וגם התמונה. ברגע שיש לך מידות אלה, קל לקבוע כמה ברגים תזדקק. אתה רק צריך לזכור לקדוח את הברגים בחורים אחידים, אחרת הלוח יהיה חלש מכדי להחזיק את הטלוויזיה. אתה לא רוצה שהטלוויזיה תיפול על אף אחד!

הדבר האחרון שתצטרך לעשות לפני שתכניס את הטלוויזיה שלך לקיר הוא להקים את הברגים שיחזיקו את הטלוויזיה לקיר. ברוב תושבות הקיר לטלוויזיות לא יהיו רק ברגים, אלא חומרה אחרת שתצטרך לדפוק לחתיכים בקיר. אינך יכול להתחיל להתקין את הברגים אלא אם כן הם כבר במצב תקין. ברגע שיש לך את הברגים במקום, אתה יכול להתחיל לעגן את הטלוויזיה לקיר באמצעות הברגים. עיגון הטלוויזיה לקיר חשוב מכיוון שהוא מבטיח שהטלוויזיה שלך לא תסתובב ברגע שהיא נמצאת בקיר.

לאחר ביצוע שלב זה, עליכם לוודא כי צינור הכבלים מחובר לקיר וכבל החשמל תחוב בבטחה. לאחר שתבצע את כל השלבים האלה, תוכל לשים את הטלוויזיה בקיר. כדי לקבל תצוגות טובות יותר בזמן שהטלוויזיה בקיר, עליך להתקין סוגריים מאחורי הטלוויזיה. סוגריים אלה יבטיחו שהטלוויזיה לא תתנדנד כשאתה יושב על הספה או על המיטה.

התקנת טלוויזיה אינה כה קשה אם עשית זאת כהלכה. לפני שתתחיל לקדוח את הברגים בקיר, עליך לדפוק את הטלוויזיה בחורי ההרכבה. לאחר מכן, עליך לעגן את הטלוויזיה לקיר באמצעות הברגים. לבסוף, עליכם לחבר את הטלוויזיה לתושבת. התקנת טלוויזיה אינה קשה כלל אם פעל לפי ההוראות המסופקות על ידי היצרן.

מהם היסודות להתקנת טלויזיה?

היסודות להתקנת טלוויזיה
התקנת טלוויזיה יכולה להיות משימה קשה עבור הנדימן הממוצע. אנשי מקצוע אלה אינם ידועים בדיוק ביכולתם להתקין דבר. האנשים שיש להם את הקריירה המוצלחת ביותר עם כישורי ההנדימן שלהם הם אלה שיש להם עניין בטלוויזיה ובעיקר בהתקנת טלוויזיות. התקנת טלוויזיה אינה יוצאת מן הכלל, ובמאמר זה יוסבר כיצד להתקין קיר טלוויזיה בעזרת השכל הישר וכלים נפוצים שכל בעל בית צריך להיות לידו.

התקנת טלוויזיה
ישנן שלוש מדידות שעליך לבצע בעת התקנת טלוויזיה: גובה העיניים, מרחק מגובה העיניים וגובה הטלוויזיה. גובה העיניים הוא הזווית שבין קיר הטלוויזיה לטלוויזיה עצמה. ככל שכוונון הטיה של הטלוויזיה גבוה יותר כך יהיה צורך בגובה העיניים. המרחק מגובה העיניים לטלוויזיה בפועל יכול להשתנות, תלוי באיכות הכבל ובמיקום הטלוויזיה. כשאתה בספק, מדוד את גובה הטלוויזיה בפועל מהרצפה?

התקנת טלוויזיה כוללת קידוח חור בחלק האחורי של הטלוויזיה, כך שניתן יהיה למקם את הברגים במצב מאובטח. הקפד להשתמש באותם ברגים ששימשו להתקנת הרמקולים. זה חשוב מאוד מכיוון שטלוויזיות כבדות במיוחד, ואם הברגים המשמשים אינם חזקים מספיק הטלוויזיה עלולה להתרסק מעל לכל מי שנמצא בטווח. עם הטלוויזיה במקום, אתה מוכן כעת להחזיר את החוטים למצבם. הקפד לבדוק את האחריות הביתית שלך כדי לוודא שהחיווט אינו מבוטל מכל אחריות קיימת.

לאחר הכבלים במקום, השלב הבא הוא התקנת תושבות הטלוויזיה. רוב אפשרויות ההרכבה הן חריץ וי או חריץ עגול. להתקנה בתוך הקיר, בחרו את הברגים והעוגנים המתאימים למיקום שלכם. יש לדפוק עוגנים לחתיכים, ואילו ברגים יסופקו להתקנה מחוץ לקיר.

התקנת טלויזיה ע"י הנדימן

איך להתקין טלויזיה בבית ובמשרד

התקנת טלוויזיה דורשת בדרך כלל רק שני אנשים לבצע. ראשית, הנח את תיבת הטלוויזיה על משטח המסך השטוח עם התומכים האופקיים הממוקמים על גבי התיבה. לאחר מכן, אבטח את הטלוויזיה באמצעות הברגים והתושבות שסופקו. אלה מסופקים בדרך כלל בחתיכי הקיר שבהם תיבת המסך השטוח פוגשת את הקיר. לאחר הרכבת הברגים, ניתן להתקין את הטלוויזיה במיקום הרצוי.

לאחר שהטלוויזיה במקום, הגיע הזמן להתקין את כבל החשמל ואת החוטים. שוב, שלב זה הוא די פשוט. הכבלים יצטרכו להיות מנוהלים מאחורי חתיכת קיר ואז דרך הסתרת התיל הזמינה. לאחר הכבלים במקום, בדוק את החיבור כדי לוודא שאין בעיות ושכל הברגים מהודקים בהתאם.

שלב נוסף בהתקנת טלוויזיות כולל מציאת המיקום הנכון לתושבת ההרכבה. יצרנים רבים מציעים דגמים עם תושבות הרכבה מובנות או עם מערכת הרכבה לנקב. למערכות הרכבה בסגולות יש משטחים שטוחים עליהם ניתן להתקין את הטלוויזיה. למי שאין אפשרות זו, סט חורי הרכבה סטנדרטיים יעבוד באותה מידה.

איך להתקין נגן טלויזיה או DVD לרכב?

לבסוף, לאחר התקנת הטלוויזיה, נגן ה- DVD ואביזרים אחרים והסתיים החיווט, הגיע הזמן לאבטח את הטלוויזיה על הקיר. אפשרויות הר רבות לקיר מספקות מערכת זרועות בצורת V. לדגם בסיסי שלוש נקודות זרוע, ואילו ביחידות מהודרות עשויות להיות ארבע ואף יותר. חשוב להשתמש בעוגן הנכון למערכת ההרכבה, כדי למנוע נזק לטלוויזיה אם היא מחליקה מהקיר.

השלב האחרון בהתקנת טלוויזיה הוא התקנת לוח ההרכבה. זו פשוט פיסת עץ או מתכת שמקיפה את הטלוויזיה כדי לשמור עליה מאובטחת על הקיר. לוח ההרכבה יכיל גם את הברגים הדרושים לחיבור הארון לקיר. כמה עיצובים כוללים דש פלסטיק או גומי שניתן להרים ולהסיר כדי לגשת לברגים. למוצר איכותי צריך להיות מנעול כדי למנוע פתיחה לא רצויה.

התקנת טלוויזיה אינה ממש פשוטה כמו מה שהיא נראית בהתחלה. אם אתה מתכנן להתקין אותו בעצמך, יש לקחת בחשבון כמה דברים לפני שתתחיל לפרויקט. ראשית, וודא כי הארון שתבחר כולל את כל החורים המתאימים לחורי ההרכבה. אתה לא רוצה לקנות את הסט הראשון של חורי הרכבה לטלוויזיה ולגלות שהם לא בגודל הנכון. אמנם זה עשוי להיראות כמו פרט מינורי, אך הוא עלול לגרום לנזק עתידי או אפילו לצורך בהתקנה אחרת.

למה צריך לשים לב בהתקנת נגן טלויזיה או DVD לרכב?

פרט חשוב נוסף שיש לקחת בחשבון בעת ​​התקנת נגן טלוויזיה או DVD לרכב פנאי הוא האם תשתמש בשלט רחוק של נגן DVD או כפתור בחלק הקדמי של המכשיר. יש אנשים שמעדיפים להשתמש בלחצנים מכיוון שהם קלים יותר לשימוש, בעוד שאחרים מוצאים את השלטים הנוחים יותר. בעוד שלרוב האנשים קל יותר להשתמש בלחצנים, זה עניין של העדפה וכמה נוח לך עם השלט הרחוק הרגיל שלך. התקנת טלוויזיה או שניים בקרוואנים הופכת את זה לנוח ומהנה יותר עבור מטיילים, כך שאם אתה שוקל עדכון למערכת הבידור שלך לקרוואנים, ייתכן שהגיע הזמן לשקול להוסיף טלוויזיה אחת או שתיים לאוסף שלך.

התקנת טלויזיה lg
התקנת טלויזיה lg

במאמר זה נבין למה לבחור בהתקנת טלויזיה lg, אם אתה רוצה לנסות את הטכנולוגיה העדכנית והמתקדמת ביותר, עליך לבחור ב- LG TV. טלוויזיה זו היא

מידע נוסף
התקנת טלויזיה Acer
התקנת טלויזיה Acer

במאמר זה נדבר על התקנת טלויזיה Acer, אנשים רבים שלא היו בטוחים אם עליהם לרכוש טלוויזיה של Acer החליטו לעשות מחקר. לאחר שעיינו בביקורות וביצעו

מידע נוסף
התקנת טלוויזיה שיאומי
התקנת טלוויזיה שיאומי

אם אתם מחפשים תמונה וצליל איכותיים יותר מהטלוויזיה שלכם, אין דבר טוב יותר מהתקנת טלוויזיה של שיאומי בבית. הדבר הטוב ביותר בסגנון טלוויזיה זה הוא

מידע נוסף
התקנת טלוויזיה טושיבה
התקנת טלוויזיה טושיבה

טושיבה היא אחת היצרניות המובילות בעולם של מערכות בידור ביתיות ובחירה טובה הן לטלוויזיות פלזמה והן LCD. זה ללא ספק חלק מהסיבה שהתקנת הטלוויזיה של

מידע נוסף
התקנת טלוויזיה על קיר
התקנת טלויזיה על קיר

ייעוץ להתקנת טלוויזיה על קיר התקנת טלוויזיה על קיר יכולה לשנות את חדר המגורים או המשפחה שלכם בצורה דרמטית. כשאתה מוסיף טלוויזיה לקיר שלך, אתה

מידע נוסף

שאלות תשובות בנושא התקנת טלויזיה

מתקן להתקנת טלויזיה יעלה בסביבות 150 עד 200 ש"ח תלוי אם מדובר בזרוע התקנה או מתלה צמוד קיר.
התקנת טלויזיה תלויה בסוג הטלויזיה ובגודל הטלויזיה והיא תעלה לכם בין 150 ש"ח ל-350 ש"ח.
חשוב מאוד לשים לב שהתקנת הטלויזיה תתבצע בהתאם לאופן הצפייה שלכם, במידה והצפייה שלכם היא בעת שכיבה במיטה מומלץ לדאוג שהתקנת הטלויזיה תתבצע בגובה נמוך יותר מאשר בעת צפייה בישיבה.
חשוב לשים לב שיש ברשותכם את כל הציוד הנדרש להתקנה שמצורף לטלויזיה ולמתלה הטלויזיה כך שלא יהיה מצב שתזמינו מתקין ולא בהכרח יהיה לו את הציוד המתאים.