תיקון ארונות הזזה

תיקון ארונות הזזה אחת הדרכים הטובות ביותר לשיפור הביצועים והמראה הארונות. ארונות הזזה יעילים ביותר, ומספקים למשתמשים מספר יתרונות, כולל שטח אחסון מוגבר וקלות גישה. ניתן לתקן ארונות הזזה בקלות על מנת להבטיח שתקבלו ביצועים מקסימליים.
עם מעט טיפול ותחזוקה, הארון יכול להיראות כמו חדש.

תיקון ארונות הזזה על ידי הנדימן מוסמך

זה הכרחי להתחיל בתיקון הארון ברגל ימין על ידי שכל החלקים הנעים תקינים. ראשית, בדוק כדי שהדלת נועלת כהלכה ונפתחת ונסגרת היטב. ודא שכל הצירים מהודקים כדי שהם לא נושרים. הצירים ניזוקים, זה גם ימנע החליקת הארון, מה שעלול להוביל לתאונות קשות.

לאחר מכן, בדקו שאין סדקים או שברים בזכוכית ובדלת. הזכוכית שבירה מאוד ויכולה להישבר בקלות לא אטומה כהלכה. כאשר מזהה סדקים או שברים בזכוכית, עליך להחליף מיד החלק הפגום. בנוסף, להסתכל כל חומרת הדלתות מהודקת כראוי על מנת שלא ישתחררו וייפלו. זה יכול להיות מסוכן ביותר שהדלת פתוחה והמגלשות תלויות משוחררות וגורמות לתאונה.

תיקון ארונות הזזה סוג דלתות נפוצות

ניתן לבצע תיקון ארונות הזזה באמצעות ברגים, מהדקים, קליפסים או רפידות לאבטחת החלקות. יהיה עליך להציב אותם היטב על הארון, ואז להשתמש במפלס כדי להבטיח שהם יהיו אחידים. ברגע שכולם מאובטחים, עליך למשוך השקופיות כדי להעביר אותן מהדרך. לעשות בזהירות ובאיטיות, מכיוון שאינכם רוצים לצרף הארון תוך כדי העברתו. הקפד לשים לב היטב למיקום הארון, והימנע מלגעת בכל אחד מחומרי הארון, מכיוון שאתה עלול לפגוע בהם.

לאחר שהסרתם הארון מהדרך, לוודא כי תסתכלו על תפסי הארון.  הם נפגעו בדרך כלשהי, עליך להחליף אותם. בדרך כלל ישנם כמה סוגים שונים תפסים, כולל פלסטיק ומתכת, ועליך לנסות להתאים הסוגים הנכונים המשמשים בארון הנוכחי. אינך מוצא בהתפס הנכון, יכול לבקש סיוע מאיש מקצוע שיוכל להבין עבורך.

תיקון דלתות הזזה על ידי הנדימן מוסמך

אייל מומחה לכל הדלתות שיש

לאחר שהחלפת התפסים החדשים, עליך להעיף מבט בצלחות המגירה בארון. אנשים רבים אינם מודעים לכך שהם אוחזים בשום דבר כאשר הם פותחים המגירות, ולכן הם לרוב לא כל כך מטרידים. מתחילים להתפרק, הם עשויים להחזיק משהו שעלול להישבר ולגרום לך לתאונה. בנוסף, הם כבר מתחילים ללבוש דק, כדאי לשקול להחליף גם אותם.

הארון לא מחליק כמו שצריך, להיות מסוגל לברר מדוע פשוט תסתכל בתחתית הארון. יש משהו ששקע מתחת, להיות מסוגל לברר כיצד לתקן ה בלי להתקשר ליצרן הארון. ישנן סיבות רבות לכך שבתחתית הארון עשויה להיות שקעים או שיש בה שקעים, ולכולם יש פתרונות פשוטים. רק צריך לדעת כיצד לתקן אותם.

מתקן ארונות הזזה ללא נזק

תיקון ארונות הזזה אחד מאותם דברים שיכולים להיות פשוטים מאוד לביצוע, אך עליהם להיעשות כראוי על מנת למנוע תאונות. לבדוק שתשמרו היטב על כל מה שקשור בארון, כולל השקופיות. עושה בעצמך, עליך לשים לב היטב להוראות המצורפות לחלקים. אי מילוי ההוראות עלול לגרום נזק למגירות ההזזה , או אפילו לגרום להן להחליק ממסלולם. זכור הנחיות הללו, ולא יהיו לך בעיות במגירות ההזזה .תיקון ארונות הזזה יכול להיות משימה מסובכת. זה לא פשוט כמו לשלוף החלק הפגום ולהחליף אותו. חשוב לוודא שיש לכם המידות הנכונות וגם שאתם מתמודדים עם החומר הנכון. מגלה שאולי יש לך נזקים בארונות , הדבר הראשון שעולה בראשך הוא איך להחזיר אותם לכושר. הפיתרון הטוב ביותר לבעיה זו הוא להתקשר לחברת תיקון ארונות שיכולה לבצע עבודות מסוג זה במהירות וביעילות.

תיקון ארון הזזה לשירותים

תיקון הארונות די קשה. יש הרבה דברים שעליך לשקול לפני ביצוע פעילות זו. קודם כל, יתכן שתצטרך להשליך החלק הפגום. אין לכם כמות מספקת של עץ ואינכם יכולים להשתמש בברגים כדי לתקן אותם, יתכן שתצטרכו לקרוע כל הארון. הדבר הטוב ביותר יכול לעשות ליצור קשר עם חברת תיקון ארונות מקצועית שתספק לך הערכה לגבי תיקון החלקים הפגועים.

לפני ששוכרים חברת תיקון ארונות, וודאו שבדקתם עבודותיהם הקודמות. גלה הם גרמו נזק לארונות בעבר. בקש שם החברה הולך להעסיק. אינך מצליח למצוא שמה חברת תיקון ארונות באזור מגוריך, תוכל לבקש מחבריך או מקרובי משפחתך להפנות אותך לאדם כזה. זה יעזור לך למצוא החברה המתאימה שתוכל לעזור לך בבעיות נזק לארונות.

לאחר שבדקתם בעבודה הקודמת חברת תיקון הארונות, לברר עלות הפרויקט. גלה הסכום המדויק צריך לשלם עבור עבודה מסוימת זו. חברות לתיקון ארונות הזזה מביאות בדרך כלל מחירים ללא התחשבות בנזקי הארון. לא צריך לצטט סכום שאינו כולל התיקונים הדרושים. למשל, יש נזקים בדלתות, במנעולים או בתפסים, עדיף להוסיף ההוצאות למחיר הארון. לפיכך, לעולם אל תסתכל רק על מחיר הארון אלא תבדוק שהמחיר הפרויקט שווה למחיר הארון או יותר ממנו.

מתקן מנגנוני ארון ההזזה

לדאוג שתינתן לכם גם אחריות לעבודה. חשיבות לוודא תשלמו עבור משהו שלא נעשה כמו שצריך. לרוב חברות הקבינט נותנות ערבויות אך אינן מצליחות לכבד אותן כאשר לא תיקנו נזק לממשלה. לפיכך, וודאו כי תקבלו אישור מחברת תיקוני הארונות לפיה הארון תוקן לחלוטין.

גורם שיש לקחת בחשבון המומחיות בחברה מתמחה תיקון ארונות. מתקן הארונות כשיר מספיק לטפל בבעיה. איזה שיפוצניק בארונות בקיא רק במנגנוני דלתות ההזזה. לבדוק פעמיים האדם כשיר ומנוסה בכדי לטפל בבעיה. צריכים לדעת שיש אנשים שלא יכולים לבצע התיקון כיוון שהם אינם מיומנים בטכניקה המסוימת.

תיקון ללא נזק במחירים משתלמים

הדבר הבא שעליך לבדוק המנגנון הדלת הארון. ודא =יכול לפתוח ולסגור דלת באופן מלא. הדלת אינה מסוגלת להחליק כראוי, כנראה שיש כמה שקעים, שריטות או חלקים חסרים בארון. עליך להחליף אותם במידת האפשר. זה עשוי לעלות קצת יותר מקניית ארון חדש,  חדר האמבטיה זקוק למראה רענן.

אגב, לפני שתעסיקו חברת תיקון ארונות, וודאו קבלתם הערכה מחיר ההליך כולו. להיות מודעים לכך שחברות ארונות גובות תשלום שונה בהתאם לחומרים בהן הם משתמשים לארון הפגום . עדיף שתבחר באחד שיכול לתת לך הערכה בחינם, כך שתוכל להשוות אותו עם אחרים. הקפד לשאול סכום החומרים, דמי עבודה והוצאות נדרשות אחרות. זה ייתן לך מושג כמה צריך לשלם באמת עבור התהליך הכולל.

תיקון ארונות הזזה: תיקון כל סוגי הבעיות שיש

תיקון ארונות הזזה אחד מעבודות התיקון הקשות ביותר, מכיוון שהארון מוברג לרצפה. מסיבה זו, חשוב שיהיו לך כמה כלים בסיסיים בהישג יד. התחל עם סט מברגים, פטיש ומסור ידני קטן. תזדקק גם לאספקה חדשה ברגים וצירים.

ראשית, הסר כל המדפים מהארון. זהו צעד קל שייקח לא יותר מדקה. הסרת המדפים תעניק לך האפשרות לעבוד על הדלת והמגירות, מה שיכול להקל על תהליך הקיבוע. הקפד לשמור על כל הדלתות פתוחות בזמן עושה כדי להימנע ממה שייפול.

הדבר הבא לעשות להוריד החלונית התחתונה מהארון. הנזק קל, יכול להשתמש במפתח פגיעות או במקדחה להסרת ארבעת הברגים המחזיקים הלוח בארון. לאחר מכן עליך להסיר בשלושת הברגים המחזיקים הדלת במקום. לאחר הסרת הדלת תוכלו להסיר הדלת בקלות מהמסגרת. יהיה זה רעיון טוב לאבטח המסגרת לרצפה בזמן שמסיר הדלת, לכל מקרה.
רוצים להזמין תיקונים קטנים לבית תוכלו להזמין אייל הנדימן מומחה לכל סוגי עבודות לבית ולמשרד במחיר משתלם.

דלת ההזזה שלך שלא נסגרת

הבנתי שיש בעיה עם דלת ההזזה שלך שלא נסגרת כראוי. כמה עצות שימושיות לפתרון הבעיה:

 • בדוק שהמסילה שעליה נוסעת הדלת נקייה מלכלוך וחפצים. לפעמים חתיכות קטנות של אבק או חול יכולות למנוע מהדלת להיסגר כהלכה.
 • שמן הגלגלים והמסבים של הדלת. גלגלים ומסבים יבשים יכולים לגרום לחיכוך מוגבר שמונע סגירה חלקה.
 • בדוק שהדלת אינה מעוקמת או פגועה. דלת מעוקמת תיתקע במסילה במהלך הסגירה.
 • כוונן ברגי הכיוונון אם ישנם כאלה, ליישר הדלת.
 • הבעיה נמשכת, ייתכן שיש להחליף חלקים פגומים כמו גלגלים, מסבים או אטמים. פנה למתקין הדלתות המקצועי.

כמה המלצות לתיקון תקלות נפוצות בדלת הזזה חשמלית:

 • בדוק שהדלת מחוברת לחשמל והנורה המחוונת דולקת.  בדוק שהתקע חשמלי מחובר היטב ונורת החיווי תקינה.
 • הדלת נעה לאט מדי או לא נסגרת עד הסוף, ייתכן שיש בעיה במנוע החשמלי. פנה לטכנאי לבדיקה והחלפת המנוע אם נדרש.
 • בדוק שהגלגלים והמסילה נקיים מלכלוך. נקה ושמן במידת הצורך. לכלוך יכול למנוע תנועה חלקה.
 • הדלת נתקעת לפתע במהלך תנועה, ייתכן שבעיה במערכת ההגנה האוטומטית. יש לכוונן מחדש או להחליף חיישן ההגנה.
 • בעיות בשלט רחוק נפתרות על ידי החלפת הסוללות או השלט עצמו אם אינו פועל.
 • ודא שאין חפצים החוסמים תנועת הדלת והמסילה נקיה.

התקלות נמשכות, מומלץ להזמין טכנאי מקצועי לבדיקה ותיקון יסודי יותר.

למה חשוב לתת לבעל מקצוע לבצע עבודה

תיקון ארונות הזזה לא רק על הסרת הדלת, כיוון שיש בדרך כלל הרבה ברגים שניתן לשלוף. התחל על ידי שחרור כל הברגים הנותרים באמצעות המברג בגודל הנכון. לאחר שתעשה ותוכל להסיר בקלות הקצה התחתון הארון. קח זמן שלך ועבד בזהירות, רוצה לוודא שאתה לא מגרד או מקצץ שום עץ. אינך בטוח לבצע התיקון, בקש סיוע מאיש מקצוע.

כעת, לאחר שהורדתם תחתית הארון, תוכלו לגשת לצירים ולשלוף אותם החוצה. יהיה עליך לקבוע אילו צירים עליך להחליף. לרוב, ניתן להחליף הן הנדנדה והן הצירים הנייחים בחדשים. לאחר שהחלפת אותם, תראה כבר לא תלוי בצורה מביכה.
כיוון כבר לא מיושר כהלכה, יתכן שתצטרך להוסיף קצת דבק עץ לצירים כדי לשמור על מקומם.

גלגלים לדלת הזזה

 • חומר – הגלגלים יכולים להיות עשויים פלדה, פלסטיק, גומי ועוד. פלדה היא האיכותית ביותר אבל גם היקרה ביותר.
 • קוטר – גלגלים גדולים יותר ינועו בקלות רבה יותר, אבל יהיו יקרים יותר. קוטר של 3-5 ס"מ הוא נפוץ לדלתות הזזה ביתיות.
 • שיניים – גלגלים עם שיניים יאחוזו טוב יותר במסילה וימנעו החלקה. גלגלים ללא שיניים זולים יותר.
 • מספר – מומלץ לפחות 2 גלגלים בכל צד של הדלת, כדי לפזר המשקל.
 • איכות – גלגלים איכותיים יסתובבו חלק יותר, יהיו שקטים יותר ויחזיקו מעמד יותר זמן. עדיף לבחור מותג מוכר ואיכותי.
 • התאמה לדלת – חשוב לבדוק שהגלגלים מתאימים למשקל הדלת ולאורך/רוחב המסילה

הנה כמה טיפים לשימון דלת הזזה:

 • השתמש בשמן סיכה איכותי המיועד לשימון, כגון שמן שמיכה למסבים. אל תשתמש בשמנים דליקים כמו WD40.
 • שמן המסילה שעליה נוסעת הדלת באופן קבוע, בערך אחת לחודשיים.
 • שמן היטב הגלגלים והמסבים של הדלת, משני צידי המסילה. תוכל להוריד הדלת לשם כך.
 • נקז עודפי שמן לאחר השימון כדי שלא ייצברו לכלוך ואבק.
 • נגב שאריות שמן מחלקי הדלת כדי למנוע צבירת לכלוך.
 • באופן תקופתי שאין סימני חלודה או שחיקה במסילה, גלגלים או מסבים.

שימון נכון יאפשר תנועה חלקה ושקטה של הדלת לאורך זמן. אם יש רעשים או חיכוך, כנראה הגיע הזמן לשמון שוב.

אפשרי לבקש עזרה מקצועית לקבל מחיר הטוב ביותר תוכלו לפנות לאייל בטלפון 054-9749976 לקבל כל המידע המקיף שירותי תיקון ארון הזזה לדלת פשוטה ועד מורכבת תשלחו תמונה או סרטון וסוג התקלה נשמח לתת לכם הצעת מחיר מסודרת ללא הפתעות.

אזורי שירות תיקון ארונות הזזה