צביעת דירה

איך: צביעת חדר בתקציב. אמנם יש תמיד דרכים לעקוף את המכשולים המכניעים את התקציב, אבל לא תמיד קל לשמור עליהם. למרבה המזל, אם יש לך מעט יצירתיות וכושר המצאה, צביעת חדר בגוון אחד יכולה לפתור את הבעיה שלך בקלות. זו גם בחירה טובה אם יש לך הרבה דברים שקורים בחדר הנוכחי שלך (כגון משפחה גדולה, למשל) ואתה רוצה להימנע מחדגוניות.

צביעת דירה במחירים משתלמים

לפני שתתחיל, תצטרך לשקול איזה סוג צבע תרצה לפרויקט שלך. שתי אפשרויות בסיסיות הן על בסיס שמן ולטקס. אלה יכולים להיות מיושמים על קיר צבוע או קיר גבס; עם זאת, צביעת קיר גבס דורשת סט שונה של מברשות צבע בהשוואה לצביעת קיר צבוע. לצורך השוואה מהירה, הבה נשווה את שניהם עם כדור הרולר באותו גודל (המכונה "מכחול צבע").

לפני שתעבור לתהליך צביעת הקירות, עליך לחשוב על אור, צל ומרקם. באופן כללי, צביעת חדר עם תקרה גדולה מאתגרת יותר מצביעת חדר קטן יותר מכיוון שיש לך יותר אתגרים לראות מאיפה האור מגיע. כדי להקל על כך, קבלן ציור ישתמש במרסס צבע בעל זרבובית גדולה יותר. המרסס יורה בקווים עבים ורחבים יותר כדי שתוכלו לראות מאיפה האור מגיע. אלטרנטיבה אחרת תהיה שימוש ברולר למריחת הצבע.

צביעת דירה שכורה

לפני שצובעים את הקירות, עליכם לאסוף את המצרכים הבאים: נייר דבק, נייר דבק, מספריים, שבלונות, סמרטוטים, נייר סמרטוטים, נוזל מסכה, רולר, מברשת צבע ומדידה. הקלטת והשבלונות משמשים ליצירת דוגמא על הקירות כך שתוכלו לראות כיצד הדוגמא תיראה כשהיא יבשה. הסמרטוטים ישמשו כמדריכים, כך שלא תצבעו בטעות על האזור עליו אתם עובדים. לבסוף, נוזל המסכה והגליל יעזור לכם להחליק את כל הקצוות או הפינות העשויים להיות בתפקיד הציור שלכם.

אייל מומחה לכל סוגי עבודות במחירים משתלמים

צביעת תקרה שונה במקצת מצביעת קיר. הדבר הראשון שאתה צריך לעשות לציור תקרה הוא להוציא את כל הדבקות התקרה הישנות ששימשו כנראה לכיסוי השטח שמאחורי הפינות. האזור יהיה מעט מחוספס מכיוון שתמרחו את הצבע על התקרה. לאחר מכן, עליכם להכין את האזור על ידי הסרת חומרה כלשהי כמו גימור וקירור. אם יש חתיכות לקצץ, יהיה עליך להסיר אותן גם.

לאחר שטיפלתם בכל המשטחים המחוספסים, יתכן שתצטרכו להתקין מעט פריימר על הקירות. רוב חנויות החומרי בניין ואפילו חנות האספקה ​​הביתית המקומית ימכרו פריימר שתוכלו להשתמש בו בכדי לגרום לקירות שלכם להראות מקצועיים. יהיה עליך לרכוש את הצבע שבו אתה משתמש. אם אינך בטוח איזה מותג לקנות, תוכל תמיד לבדוק עם מישהו בחנות הצבעים. לאחר החלת הפריימר, תוכלו להמשיך ולמרוח את הצבע.

צביעת דירה במחירים משתלמים

תיקונים קטנים לקירות

שלב חשוב בזמן צביעת החדר הוא לוודא שהתחל והצבע יבשים היטב לפני שמורחים את שכבות הגמר על הקירות. צביעת חדר יכולה להיות חוויה מהנה ומתגמלת מאוד אך היא יכולה להיות משימה מאתגרת לביצוע. אם אתה לא מיומן במיוחד כשמדובר בציור, זה יכול להיות חכם להעסיק מישהו שיצייר את הקירות שלך. שכירת מישהו שיצייר את קירות ביתך תאפשר לך להיות בשליטה ולא להסיח את דעתך מהפרויקט.

שלב נוסף וחשוב מאוד בעת צביעת החדר הוא בחירת המברשות. בבחירת מברשות, חשוב לחשוב לשם מה תשתמש בהן בכל הנוגע לצביעת חדר. כלל אצבע כללי אומר שרוטמן אומר שככל שהמברשת גדולה יותר כך טוב יותר. הסיבה לכך היא שכשאתה מצייר משטח גדול כמו קיר, אינך רוצה שהזיפים יהיו קטנים מדי או גדולים מדי. כמו כן, כשמדובר במברשות כדאי לחשוב על רכישת כמה שיש להן גם קצה גמיש כדי שתוכלו למרוח יותר צבע מבלי שתצטרכו להמתין זמן רב מדי להתייבש.