החלפת מושב אסלה

כיצד להחליף מושב אסלה – החלפת מושב אסלה במושב חדש
אם אתה מתקין אסלה חדשה בביתך או משפץ את האסלה הקיימת שלך, יהיה עליך להחליף מושב אסלה.
מושב אסלה חשוב מכיוון שהוא תומך בשירותים כאשר הוא יושב על הקערה. מושב האסלה צריך להיות מאובטח
כך שהאסלה לא יכולה להתהפך מכיוון שזה עלול לגרום לפציעה קשה. להלן מספר טיפים להחלפת מושב אסלה וכיצד לנהוג בבטחה.

החלפת מושב אסלה על ידי הנדימן

אם אתה מחליף את המושב שלך, ודא שהוא בגודל ובגובה זהה לזה.
אתה יכול לעשות זאת על ידי התבוננות בתכנית הרצפה של האסלה שלך כדי לקבוע אם עליך
להסיר אריחי רצפה או לחתוך כל חומר רצפה שיתאים להתאמה החדשה שלך. אם הפריסה נשארת זהה,
כל שעליך לעשות הוא למדוד ולחתוך את המושב החדש. החלפת מושב אסלה יכולה לפעמים להיות מסובכת ודורשת תשומת לב רבה לפרטים ולתרגול.

מושבי האסלה עצמם מגיעים בצורות ובגדלים שונים. מושבי אסלה מיוצרים מחומרים שונים כולל פלסטיק, מתכת, עץ וחומרים סינתטיים אחרים. התבונן היטב במושב ותראה כי בחלק ממושבי האסלה יש מפרקי כדור המאפשרים להתכופף בקלות כאשר מושח קדימה ואחורה. אלה נקראים רחפנים. מושבי שירותים מפלסטיק ומתכת לרוב יכללו צירים על הבסיס כך שבבסיס המושב יהיו צירים המחוברים לבסיס הצירים. בדוק מקרוב את הצירים הללו ובחר את המתאים ביותר לדרישותיך.

אייל מומחה כל החלפת אסלה לבית ולמשרד במחירים משתלמים

לפני שתסיר מושבי שירותים ישנים או כיסויי בסיס (אם יש כאלה) עליך לנתק את הרכיבים החשמליים הקיימים כרגע. במקרים מסוימים ייתכן שתצטרך להסיר את הצנרת, בהתאם לנסיבות. חפש התקני בטיחות כגון ריצוף עמיד להחלקה, שטיחי רצפה ללא החלקה, שטיחים להחלקה, ידיות אחיזה וכו '. תצטרך גם להסיר כל חומרה מהצירים כדי שתוכל להתאים לחדש.

לאחר שאיתרת את החומרה הנדרשת, עליך להסיר כל ריפוד בכדי להבטיח שתוכל לקבל גישה לחלק הפנימי של השביל הישן. י
ש לנקות את האזור לפני החלפת המושב החדש. מקובל שאנשים מכניסים מגבות או חומר כותנה רך למושבי האסלה ולמשטח הבסיס מכיוון שאלה יכולים לסייע בריפוד הרצפה בעת השימוש במושב. לאחר שניקיתם והכנתם את האזור תהיו מוכנים להחליף את המושב.

החלפת מושב אסלה על ידי הנדימן

יודע לבצע את כל סוגי עבודות באמבטיה במקלחת

אם אתה מחליף מושבים בתא מקלחת, יהיה עליך למדוד את גובה ורוחב התא לפני שתתחיל בתהליך החלפת חלקי לואו. חשוב לוודא כי מושב האסלה החדש יתאים היטב לפתח. אם אינך בטוח במדידות, רצוי למדוד במקום את התא הקיים. זכרו כי עליכם תמיד לנסות להשאיר לפחות חצי סנטימטר מרווח בין קצוות המושב החדש לקיר. אם המידות אינן מדויקות, ייתכן שתגלה שהמושבים החדשים אינם נכנסים לחורים ותצטרך לקנות עוד חומרים.

אחת הטעויות הנפוצות ביותר שנעשו על ידי המעוניינים להחליף מושב אסלה היא להתעלם משימוש בצבת. זה מפתיע את מספר האנשים שרוכשים מושב חדש, רק כדי לגלות שהזקן לא יתאים. במקרה הגרוע ביותר, אם הצבת לא חזקה מספיק כדי להתמודד עם העבודה, הם עשויים לפצל את החוטים הישנים. חשוב שתהיה הגודל הנכון של צבת ומחגר ולהשתמש בהם כדי לאחוז בחוזקה במושב האסלה. לפני שהצבת יכולה להשתלב כראוי בחורים, יהיה עליהם להתאים אותם כך שניתן יהיה לנעול את הברגים במקום.

השלב האחרון כולל הסרת הכובעים מהאסלה ואז הסרת המושב הישן. לאחר השלמת זה, כדאי לחסל את כל המשטחים כדי לוודא שאין פיסות קטנות של פסולת העלולות לגרום לבעיות כאשר האגוזים והברגים מוחזרים לתוכם. לאחר סיום העבודה, עליך להתקין מחדש את המכסים הברג את האגוזים למקומם בחזרה.