אייל הנדימן

החלפת ברזים לבית

הדבר הראשון שתצטרך לעשות לפני החלפת ברז הוא להוציא את הישן. ראשית, הוצא את פקק הניקוז שנמצא מתחת לכיור או לאמבטיה.
אז תצטרך לפרוק את הברז מהמפרק שלו. ניתן להשיג זאת בעזרת זוג חותכי חוטים. הקפד ללבוש מגן עיניים מגן בעת ​​ביצוע הליך זה כדי למנוע פציעה.

מה חשוב לדעת לפני החלפת ברזים לבית?

לאחר הוצאת הברז הישן, יהיה עליכם לאתר היכן נמצאים הזרבובית וצינור הריסוס. בעזרת הזרבובית החדשה, תקדח חורים חדשים במיקום החורים על הזרבובית, כך שהוא יוכל להכיל את ראש הריסוס החדש. בעזרת הצינור היית קדח חורים חדשים על הצינורות, כך שהם יוכלו להתקשר כראוי עם הזרבובית. כל החורים והחתכים הללו יכולים להתבצע בעזרת מקדחה חשמלית או טכניקת קידוח מעשית.
על מנת להימנע מפגיעה בעבודות האינסטלציה שלך, תצטרך לקדוח דרך הקיר. עם החורים שנעשו, היית שם את ראש הברז החדש בחורים המתאימים. הקפד לבדוק את הברז לפני ההתקנה כדי לוודא שהוא פועל כהלכה. אם תגלה בעיות כלשהן בברז לאחר ההתקנה, תוכל לתקן או להחליף אותו בברז אחר.
בכל הנוגע להחלפת הזרבובים, יהיה עליך להסיר אותם. דבר אחד שיש לזכור הוא שתצטרך להוציא את שסתום אספקת המים. זה בדרך כלל ממוקם מתחת לכיור. יהיה עליך להסיר את הברז מהזרבוב. לאחר שהוצאת את הדברים האלה, תוכל להחזיר הכל לארון.

החלפת ברזים לבית – מה לעשות לאחר ההתקנה

לאחר ההתקנה מחדש, יהיה זה רעיון טוב להזרים מעט מים כדי לוודא שהכל מותקן כהלכה. לא אמורים להיות נזילות, סדקים או כל דבר אחר באזורים אלה. אם ישנם, עם זאת, עליכם להשתדל לאטום את האזור ולחתום אותו. זה יבטיח כי מים לא דולפים החוצה ויוצרים בלגנים לא רצויים במטבח שלך.
אם החורים בזרבובים גדולים, סביר להניח שתרצה לשקול לרכוש מעט מים מבקבוקים. מים מבקבוקים הם אידיאליים מכיוון שהם מסלקים כימיקלים, רעלים וחומרים אחרים שאתה מוצא במי ברז. עם זאת, עליך לזכור כי בקבוקים אלה יצטרכו להיות מוחלפים על בסיס קבוע. הסיבה היא מכיוון שבסופו של דבר הם יתפרקו.
אפשרות נוספת תהיה שימוש בנירוסטה. פיות נירוסטה עמידות מאוד ודורשות מעט תחזוקה. הם יכולים להחזיק מעמד שנים. עם זאת, אתה לא צריך לנקות את הזרבוביות האלה בתדירות גבוהה מכיוון שהם עלולים לטשטש ולהשאיר סימנים מכוערים על הכיור שלך.

החלפת ברזים לבית

איך לבחור ברז לבית?

בחירת הברז הטוב ביותר לביתכם יכולה להיות אתגר גדול. חשוב לא למהר להחליט. קח את הזמן שלך להעריך את כל האפשרויות שלך ולמצוא את הברז שיתאים לך ביותר. אם אתם נתקלים בבעיות בהחלפת ברזים לבית, תמיד תוכלו להזמין אינסטלטור שיעשה זאת עבורכם. רק וודא שאתה מטפל היטב בצנרת שלך ולעולם לא תצטרך לשכור מישהו שיעשה זאת עבורך שוב.
בעיית אינסטלציה נפוצה בה נתקלים אינסטלטורים היא כאשר ישנם פיות סתומות. זה יכול להיגרם על ידי שיער, חלאות סבון ועוד. כשזה קורה, המים לא יזרמו דרך הכיור כמו שצריך. כדי לפתור בעיה זו, עליכם פשוט להסיר את הסתימה ולזרוק את הישן. יש הרבה חומרים שונים שניתן להשתמש בהם על מנת להסיר את הסתימה.

אייל הנדימן מתמחה גם בתליית מדפים ותיקוני נגרות

איך לגלות אם יש נזילה?

כדאי גם לבדוק אם יש נזילות מתחת לכיור שלך. זו עשויה להיות בעיה רצינית, במיוחד אם אין לך גלאי נזילה מתחת לכיור שלך. אם אין לך, כדאי להניח כמה טיפות מים בכיור עד שתשמע רעש. ברגע שאתה שומע את הרעש, אתה יכול פשוט להשתמש במגבת כדי לנגב את כל המים שיוצאים מהכיור. הדליפה בדרך כלל תצוץ מייד. אם לא, יתכן שיהיה צורך להחליף את הכיור.
אם אתה מגלה שאתה מתמודד עם יותר מניקוז אחד בכל פעם, עליך לבדוק אם יש סימני נזק או בלאי. החלפת ברזים לבית אינה דבר שאתה צריך לנסות לעשות בעצמך אלא אם כן יש לך ניסיון רב. ישנם כלים מיוחדים שתוכלו לשכור על מנת שהתהליך הזה יעבור בצורה חלקה. בזמן החלפת הברזים לבית, כדאי להתמקד גם בתחומים אחרים. אלה כוללים החלפת צינורות סדוקים, תיקון בעיות ניקוז וניקוי שדה הניקוז כך שלא יבנה עובש בביתך.