איטום שיש למטבח על ידי הנדימן

איטום שיש למטבח צריך להיעשות על בסיס קבוע בכדי לשמור על תקינותו. מרבית משטחי השיש רגישים לטמפרטורות גבוהות ונשפכים. השיש הוא גם נקבובי מאוד ויכול לספוג נוזלים במהירות, ובכך לגרום להם להעמיק לעומק פניו. זה עלול לגרום להקהות, שריטות ופגיעה בגימור.

איטום שיש למטבח ע"י איש מקצוע אמין וזמין

ראשית, עליכם להחזיק את כל הציוד והכימיקלים הדרושים. אתה יכול להשתמש במשחה כימית או ליטוש לאיטום השיש. שימוש בחומצות יסיר את השכבה העליונה ויגרום יותר נזק מתועלת. עליך לוודא כי אתה מנקה אותו לחלוטין לפני שתשתמש בו שוב. הוא מגיע בדרך כלל עם איטום מגן. אם לא, אתה יכול לקנות אחד בנפרד.
אפשר להשתמש בסילר עם ריכוז נמוך יותר של חומצה אוקסלית. ריכוזים גבוהים יותר עלולים לגרום להצהבה קלה של השיש. ניתן להשתמש בו באזורים בהם הוא נוטה להכתים. אם משתמשים בסילר, יש לנקוט באמצעי זהירות מסוימים. השיש נוטה לספוג לחות ולכן ניתן לייבש אותו מהר מדי. איטום השיש מדי יום יכול להימנע מבעיה זו.
מלבד חומרי איטום על בסיס מים, ניתן להשתמש בתמיסת סודה לשתיה ובמים. ניתן להשתמש בזה בכדי להפחית כתמים על ריצוף שיש, משטחי אריחים וריצוף. זה יכול לשמש כסילר ביתי. ניתן ליישם זאת על גבי משטחי מטבח ואריחי מטבח.

אייל הנדימן מתמחה במגוון עבודות בית כגון: תיקוני נגרות והרכבת ארון

תהליך איטום שיש במטבח

כל מה שנדרש הוא לערבב את הסודה לשתיה והמים יחד. השתמש בספוג או מטלית נקיים כדי למרוח את התערובת על האזור הפגוע. הימנע משימוש בחומרים שוחקים. זה יכול לגרום נזק לשיש.
טפחו על האזור יבש בעזרת מטלית נקייה. לאחר הטיפול בכל האזורים, אפשר לסודה לשתייה לשבת כחמש עשרה דקות לפני השימוש. זה מאפשר לסודה לשתיה לעבוד כמו שצריך עם המים.
הדרך הטובה ביותר להשתמש באיטום היא לנקות את רצפות השיש ואת השיש קודם כל ביסודיות. ואז מוברשת שכבה של האיטום על פני השטח. ניתן להשאיר אותו לייבוש כעשרים דקות לפני שיישום בפועל מתרחש. צריך לעקוב אחרי זה עם ניקוי יסודי של ריצוף השיש ואז ללטש.

סוגי איטום למטבח

הרבה מחשבה ותשומת לב הולכים באיטום שיש למטבח. ניתן לעשות זאת בקלות. למעשה, זה יכול להיעשות אפילו בבית. אין שום סיבה לשלם יותר עבור מוצר יקר ערך זה.
זה יכול להיות רעיון טוב להשתמש בסוגי איטום שונים על השיש. אם יש בלאי או שינוי צבע כלשהו, ​​תמיד ניתן להחיל סוג אחר של אוטם. אפשר להשתמש באיטום שקוף ולהשאיר את השטח נקי. לפני תחילת התהליך שוב יש לבצע את הניקוי כך שלא יהיו מזהמים שיכולים להשפיע על איכות העבודה.

איך לשמור על השיש?

אפשר להשתמש בסוגים שונים של חומרי ניקוי על השיש. אנשים רבים אוהבים להשתמש במוצרי ניקוי הדרים על פני השטח שלהם. זה עוזר להיפטר מכל עודף לכלוך. הם גם עובדים היטב בעת קרצוף כתמים. עם זאת, יש לוודא כי הכימיקל בו הם משתמשים אינו עומד להזיק לשיש או למשטח הסובב אותו.
בנוסף לשימוש בסוג הכימי הנכון, חכם להשתמש גם ברמות ה- pH הנכונות בעת מריחת האיטום. עדיף להשתמש במוצר שקרוב יותר לרמת ה- pH של השיש. אפשר לבדוק זאת על ידי הוספת מיץ לימון למים המשמשים למריחת האיטום.

איך עובד התהליך

לאחר החלת התהליך על השיש, חשוב לתת לו להתייבש ביסודיות. אם יש משהו שעומד עליו במהלך התהליך הזה, זה רק יקשה על הדברים. זה גם חכם להזיז את הרהיטים כדי לוודא שאף חלק מהם לא בולט החוצה. לאחר שהשיש יבש, ניתן להסירו בקלות מריצוף המטבח.
ישנם סוגים רבים ושונים של איטום שיש שניתן למצוא ברשת. אפשר לעבור על כולם כדי לראות איזה מהם יהיה הכי טוב לצרכים שלהם. זה יכול לעזור לאדם לחסוך כסף וגם זמן. לא משנה באיזה סוג אוטם בוחרים, עליהם לוודא שהוא יהיה תואם לשיש שמסביב.

אייל הנדימן מתמחה גם בתיקון ארונות הזזה ובהתקנת טלויזיה.