התקנת טלויזיה על קיר

ייעוץ להתקנת טלוויזיה על קיר
התקנת טלוויזיה על קיר יכולה לשנות את חדר המגורים או המשפחה שלכם בצורה דרמטית. כשאתה מוסיף טלוויזיה לקיר שלך, אתה בעצם הופך את המרחק "להיעלם לתמונה" של החדר. תוכלו גם לשנות את "מצב הרוח" בחדרכם מפסיבי לפעיל. עם הרכבה על הקיר, תוכלו לקבל טלוויזיה בכל פינה בחדרכם מבלי לוותר על שטח רצפה או שטח קיר. יהיה עליך לקבוע כמה מקום אתה רוצה להקדיש לטלוויזיה ולבחור מתקן לקיר המאפשר לך מקום מספיק להסתובב בלי להיתקל בטלוויזיה או להיעלם מהעין.

התקנת טלוויזיה על קיר
ישנם שלושה סוגים נפוצים של סוגרי הר לקיר הזמינים לטלוויזיות. האפשרות הפופולרית והרב-תכליתית ביותר היא סוגר הטלוויזיה העומד בפני עצמו. תושבות קיר אלה נועדו לשבת על הקיר כך שהטלוויזיה לא תצטרך להיות מותקנת על רגליים או גלגלים ונקייה מעומס. כמה תושבות קיר נועדו להשתמש בפלטה שטוחה פשוטה המאפשרת התקנה יציבה יותר מסוגים אחרים של תושבות. יתכן שתרצה להתייעץ עם מומחה בנוגע לבחירת סוגרי הר לקיר המתאימים לצרכים שלך.

האפשרות "כל הרכבה" כוללת טלוויזיה שיש להתקין אותה על גבי מבנה. תושבות קיר אלו בדרך כלל מתחברות באמצעות ברגים למסגרת מתכת חסונה. אמנם זה עשוי לספק אפשרויות רבות יותר לתצורה, אך סוג זה של הרכבת טלוויזיה הוא היקר ביותר. לעתים קרובות הם מיועדים לשימוש עם טלוויזיות LCD גדולות או פלזמה. יש לקחת בחשבון את הרכבות הקיר עבור דגמי טלוויזיה גדולים בלבד. מגבלת המשקל עבור סוגר טלוויזיה זה היא כ- 100 פאונד.

הסוג השלישי של סוגר הטלוויזיה הוא גרסת ההטיה. תושבות קיר אלה נועדו לאפשר לצופה לכוון את זווית הצפייה האנכית של לוח הטלוויזיה. זה יכול להקל על הצפייה במסך ממגוון עמדות שונות. זו תכונה חשובה לאנשים שיש להם מקום מוגבל ולא יכולים להתקין בקלות את גרסאות ההטיה של סוגריים אלה.

בעוד שרוב האנשים מעדיפים את גרסת ההטיה של סוג הר זה, הם יכולים לעבוד גם בארונות. עם זאת, מגבלת המשקל לסגנון הרכבה זה גבוהה יותר. המשמעות היא שיהיה קשה יותר להעביר את הטלוויזיה אם מעבירים את הארון. ישנם תושבי קיר לטלוויזיות פלזמה המחייבים את השעיית הטלוויזיה באמצעות כבל או חגורה. מגבלת המשקל של כבלים או חוטים אלה עלולה להקשות עליהם להתקין אלא אם כן יש לתלות את הטלוויזיה על גלגלים.

אם אתם מחפשים אפשרות הרכבה פשוטה יותר, תוכלו לבדוק אל תושבות קיר המשתמשות בסוגר "צף". סוגים אלה של סוגרי טלוויזיה נתמכים על ידי טבעת הר שתוכננה במיוחד המאפשרת להם לצוף על פני הקיר. במקרים רבים ניתן להתקין לוחות מסוג זה ללא צורך בברגים. בגלל העיצוב הקל שלהם, סוגריים אלה הם תכליתי יותר בכל הנוגע למיקום הטלוויזיה. הם יכולים אפילו להיות מותקנים ישירות על התקרה אם החדר קטן מכדי להכיל תושבות סטנדרטיות לטלוויזיה.

בעת בחירת הרכבה על הקיר, תרצה גם לשקול את המשיכה האסתטית שבחרת. החומרים המשמשים ליצירת סוגריים אלה משתנים מאוד. אתה יכול לרכוש כאלה עשויים מתכת, זכוכית, או אפילו עץ. ללא קשר לחומר שנבחר, חשוב שתבחרו אחד שיחמיא לעיצוב הקיים של החדר. בבתים רבים יש עיצוב אקלקטי, כך שזה יכול להיות מועיל להכניס לחדרכם חלקים מסגנונות שונים כדי לראות כיצד הם משתלבים זה בזה. בחר חומרת הרכבה שתואמת את הנושא הכללי של החדר שלך.

התקנת טלוויזיה על קיר יכולה להיות אחת הדרכים הטובות ביותר להוסיף מקום נוסף לביתכם. הטלוויזיה תספק בידור בזמן שאתה נרגע בכיסא המועדף עליך, ולכן חשוב להתקין אותו כראוי כדי להבטיח צפייה אופטימלית. ישנן אפשרויות רבות זמינות, כך שיהיה קל למצוא את מתקן הטלוויזיה המושלם לביתך. על ידי ביצוע העצות לעיל, בטוח שתפיק את המיטב מהטלוויזיה שלך ותשמור עליה במצב אופטימלי לשנים הבאות.
טיפים להתקנת טלוויזיה על קיר
התקנת טלוויזיה על קיר
התקנת טלוויזיה על קיר יכולה להיות מאוד מסובכת. עליכם לוודא שהתקנתם אותה בצורה הנכונה. אם אינך מכיר אותו או שאינך יודע מה לחפש, עדיף שתפנה לאיש מקצוע. התקנת טלוויזיה על קיר עשויה להיות לא קשה כמו שאתה חושב. אתה רק צריך לדעת את הדברים שצריך לשים לב אליהם ולבצע את השלבים הבאים בזהירות כדי להתקין את הטלוויזיה כהלכה.

אחד הדברים החשובים ביותר שיש לקחת בחשבון בעת ​​התקנת טלוויזיה על קיר הוא גובה הטלוויזיה. מכיוון שהטלוויזיה מותקנת על הקיר, אינך יכול להתקין אותה מתחת לגובה הקיר. אם אינך בטוח באיזו מידה ניתן להתקין את הטלוויזיה שלך, אתה יכול לבקש את עזרת הצוות בחנות לשיפור הבית המקומי שלך.

הדבר השני שיש לקחת בחשבון הוא המיקום של הטלוויזיה בקיר. עליכם לוודא שהמיקום יקבל אור רב מהגופים הראשיים של החדר. טלוויזיות על קיר הן יקרות מאוד, לכן עליכם להיזהר במיוחד. אל תתקינו אותו במקום בו הוא מקבל פחות אור. זכרו שעדיף לבזבז יותר על טלוויזיה יקרה מאשר להתחרט אחר כך. התקנת טלוויזיה על קיר דומה מאוד לרכישת מכשיר יקר מכיוון שמדובר בהשקעה ארוכת טווח.

התקנת טלוויזיה על קיר יכולה להתבצע גם ללא שימוש בתושבות קיר. עם זאת, מכיוון שהוא אינו שטוח, אינך יכול להשתמש בסוגריים רגילים. לשם כך, עליך להשתמש בסוגריים מיוחדים שתוכננו במיוחד עבור הרכבת טלוויזיה. סוגריים אלו יקרים יותר מהרגילים, אך הם בהחלט יציעו מראה וסגנון גדולים יותר. מומלץ לחפש קודם ולהשוות מחירים בין סוחרים שונים לפני שתחליט לקנות.

אפשרות נוספת היא השימוש במעמד טלוויזיה. מעמד לטלוויזיה הוא פתרון פשוט בעלות נמוכה להתקנת טלוויזיה בסלון שלכם. ישנם עיצובים רבים של עמדות טלוויזיה, ותוכלו לרכוש אחד בקלות בהתאם לצרכים שלכם. מעמד לטלוויזיה יכול לפתור את בעיית הרכבה לא אחידה בקיר.

לפני תחילת ההתקנה בפועל, וודאו שיש ברשותכם את כל הכלים והציוד הנדרשים. שימו לב שתושבות הקיר אינן רק סוגרי מתכת פשוטים; יש חלקים שצריך לתקן. בדוק אהטלוויזיה הקיר בזמן תקופה זו. דאג למלא אחר כל ההוראות הדרושות המסופקות על ידי היצרן של הר הטלוויזיה על הקיר ולעולם לא תתסכל בזמן ניסיון להתקין את הטלוויזיה על הקיר.

התקן טלוויזיה על קיר – התקנת טלוויזיה על קיר יכולה לספק יתרונות רבים!
התקנת טלוויזיה על קיר
התקנת טלוויזיה על קיר אינה משימה קשה אך היא מצריכה תכנון מסוים. לפני שתתחיל בתהליך הרכבה כלשהו, ​​עליך לוודא כי התקרה והשטח הקיר שלך מתאימים לכך. גודל הטלוויזיה שתתקין תלוי גם במקום הפנוי בחדרכם. אז מדדו את טביעת הרגל של הטלוויזיה והשוו אותה למידות השטח העומד לרשותכם.

ברגע שיש לך מושג ברור באיזה גודל טלוויזיה תצטרך, הגיע הזמן לבחור את סוג המתלה בו אתה הולך להשתמש. אתה יכול לתלות את הטלוויזיה שלך מהתקרה או להרכיב אותה על קיר. אתה יכול אפילו ללכת בדרך הקלה ולהרכיב אותו דרך הדלת. רוב בעלי הטלוויזיה מעדיפים להרכיב את הטלוויזיות שלהם על הקיר מכיוון שהיא מציגה יותר מקום ומציעה זוויות צפייה טובות יותר.

אם תחליט להרכיב את הטלוויזיה שלך על הקיר בעצמך, יש לך כמה אפשרויות שונות. האפשרות הראשונה כוללת פשוט מסמר את הטלוויזיה לקיר באמצעות ברגים או מסמרים. לפרויקט זה תזדקק למקדחה, עוגני קיר, ברגים ותושבות. הטלוויזיה שלך עשויה להגיע עם ברגים שכבר כלולים כך שלא תצטרך לקנות חומרה נוספת. רק הקפד לבצע את ההוראות שמספק היצרן בזהירות.

שיטה נוספת להרכבת הטלוויזיה שלך היא להשתמש בסוגר מיוחד או "הרכבה לטלוויזיה". סוגריים מיוחדים אלה תוכננו במיוחד להכנת טלוויזיות. הם עשויים בדרך כלל ממתכת ונמצאים בדרך כלל בחדרי מגורים, חדרי שינה וחדרי משפחה. יתכן שתצטרך לרכוש ברגים או סוגריים מיוחדים כדי להתקין את הטלוויזיה בדרך זו. בדרך כלל הם יקרים יותר ממעמד הטלוויזיה הטיפוסי.

התקנת טלוויזיה על קיר

התקנת טלוויזיה על הרכבה על הקיר היא כמו התקנת מרכז בידור או צג מחשב. ראשית, תרצה להתקין את סוגרי תושבות הקיר. לאחר מכן, אבטח את הטלוויזיה על הקיר בעזרת סוגריים. עליך לוודא שכבל הטלוויזיה יכול לעבור מבסיסו למסך. לאחר שתעשה זאת, תוכל להתחיל להרכיב את הרכיבים האחרים של מרכז המדיה שלך.

אנשים רבים בוחרים להרכיב את הטלוויזיות שלהם על הקירות באמצעות תושבות קיר. ישנם סוגים רבים ושונים של תושבות קיר. הסוג הנפוץ ביותר הוא סוגר אנכי פשוט. סוג זה של הרכבה על הקיר יספק משטח שטוח לטלוויזיה שלכם לנוח עליו. על מנת להתקין את מכשיר הטלוויזיה בצורה נכונה, חשוב להתקין את קשרי הכבלים במקום הנכון. הקפד לבצע את ההוראות המצורפות לטלוויזיה בכדי למנוע בעיות הרכבה.

סוגים אחרים של הרכבה על הקיר כוללים סוגריים משופעים ותושבות טיפה. שני הסוגים הללו יאפשרו לכם להתאים את זווית מכשיר הטלוויזיה. לקבלת התקנה נוחה יותר, שקול להתקין את שני קשרי הכבלים ואת בלוקי ההרכבה בו זמנית. זה יאפשר לך לשמור על ידיים חופשיות לפעילויות אחרות בזמן שאתה מגדיר את הטלוויזיה שלך.

התקנת טלוויזיה על קיר במרכז הבידור הביתי שלך יכולה להיות דרך נהדרת למקסם שטח. לפני שתתחיל בפרויקט שלך, חשוב לוודא שחדר הקולנוע הביתי שלך אטום לרעש. אחרת, ייתכן שתשמע צלילים מרמקולי הטלוויזיה כאשר הטלוויזיה לא מותקנת כהלכה. אם אינך מצליח להתקין את הטלוויזיה שלך כראוי, תוכל ליצור קשר עם מתקין בידור ביתי כדי להתאים אישית מערכת שתתאים לבית שלך.

בעת התקנת הטלוויזיה שלך, עליך להיות מודע לכך שיש הרבה סוגים שונים של אפשרויות הרכבה לטלוויזיה. סוג ההרכבה הקל ביותר נקרא "פרופיל נמוך". סוגרי קיר בעלי פרופיל נמוך הם אידיאליים לטלוויזיות או יחידות בודדות. אתה יכול להתקין סוג כזה של הרכבה על ידי הסרת הלוח הקדמי של הטלוויזיה שלך. הרכבה זו תחבר למעטה האחורי של הטלוויזיה באמצעות סט של מהדקים.

האפשרות הבאה נקראת "פרופיל גבוה". תושבות בעלות פרופיל גבוה הינן אידיאליות למספר טלוויזיות. באפשרותך להתקין סוג זה של הרכבה על ידי חיזוק הלוחות האחוריים לחתיכי הקיר. לא תיתקל בבעיות בהתקנת סוג טלוויזיה זה אם יש לך ידע מספק בטכניקות בסיסיות להתקנת מרכז בידור ביתי. עם זאת, אם אינכם מכירים התקנת מכשירי טלוויזיה, מומלץ מאוד להתקשר למתקין בידור ביתי מקצועי.

התקנת טלוויזיה על קיר יכולה לספק יתרונות רבים. באמצעות סוגריים לקיר, תוכלו למקם את הטלוויזיה בכל מקום שתבחרו. תוכל גם להגדיל את המשיכה הכוללת של הבית שלך על ידי הוספת מרכז בידור, כמו קיר טלוויזיה.